kredi karti taksitlendirme

Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi kartı kullanan birçok insan borçlarını ödeyemediklerinden sıkıntı yaşamaktadırlar. Maddi ve manevi kayıpların olması insanların genel olarak hayatlarında sıkıntılar yaşamalarına neden olmaktadır.

Bu sıkıntıları yaşamamak içinde yapmanız gereken kredi kartı taksitlendirme işlemlerinden en uygun olanını borçlarınız büyümeden işleme almanızdır. Taksitlendirme yaparken zaman kaybetmeden ne gerekiyorsa yapmalısınız ve borçlarınızı taksitlendirmelisiniz.

Günümüz koşullarında en sık kullanılan kredi kartı taksitlendirme seçenekleri şunlardır;

Taksitlendirme Seçenekleri:

  • Erteleme Seçenekleri Kullanma.
  • 3 6 9 Ay Seçenekleri.
  • Tek Çekim.

Nakit avans

acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunda ve borçlarınızın bir kısmını kapatmak istediğinizde ATM’lerden yapabileceğiniz bir işlemdir. Kartınızda kullanılabilir limitiniz olduğunda bu işlemi yapabilmektesiniz. Kartınızda 1000 TL kullanılabilir limitiniz varsa bu paranın yaklaşık olarak 900 TL’sini çekebilmektesiniz. Kalan 100 TL bankanın vade oranına göre faizini almaktadır. Gelecek olan aylarda da taksit olarak yansıtılacak ve ödemelerinizi de bu şekilde yapabileceksiniz. Aylık ödemeniz 100 200 TL arasında değişmektedir

Kredi kartı taksitlendirme

taksitlendirme işlemini son zamanlarda firmalar sıklıkla yapmaktadır. İnsanlar firmaları tercih etmekte ve tercihetme sebepleri kimlik ve kredi kartı haricinde hiçbir belge, kefil istememelerinden kaynaklanmaktadır. Firmalar tüm borçlarını hesaplayarak ve kendisi için almış olduğu komisyon ile toplam ödenmesi gereken tutarı belirtmektedir. Kişi kabul ettikten sonra kredi kartına olan tüm borçlar ödenmekte ve hesaplanmış olan borç kredi kartı üzerinden tekrar çekim yapılarak taksitlendirilmektedir. İcralık, avukatlık olanlar ya da kredi kartı kullanıma kapalı olan kişiler bu taksitlendirmeden faydalanamamaktadırlar. Firmalara internet üzerinden, mesaj yolu ile ya da şahsen başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı borcunuz daha fazla büyümeden müdahale etmenizde fayda vardır.

Kredi çekmek

isterseniz de öncelikle kendi bankanız ile görüşmenizde büyük fayda olacaktır. Bankanız size uygun faiz ve vade oranları ile kredi çekmenizi sağlayabilir. Böylece sizler de kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eğer kendi bankanız kredi vermiyorsa başka bankalarla görüşüp borç kapatma kredisi istediğinizi belirtmelisiniz. Size bu konuda birçok banka yardımcı olabilmektedir. Borç kapatma kredisi adı altında çekilen kredilerde uygun faiz ve vade oranlarını seçebilirsiniz. Aylıkolarak da ödemelerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Taksit Hesapmala Bölümü İle Borçlarınızı Hesaplayın

Hesap Makinası


Accordion

Tüm bu işlemler kredi kartı borçlarınızı toparlamak için kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Ancak bazı işlemler vardır ki bu işlemler sonradan taksitlendirme yapmak istediğiniz işlemler olmaktadır. Alışveriş yaptığınız ve o ay ödeme yapabileceğinizi düşündünüz ancak ekstra harcamalar çıktığı noktada taksitlendirme yapmaya karar verdiniz. Bankalar siz alışveriş yaptıktan sonra yaptığınız alışveriş tutarı ve taksitlendirme yapmak isterseniz diye size mesaj göndermekte dirler. Bu mesajı yanıtlayarak taksitlendirme yapabilirsiniz. Eğer o an yapmamışsanız internet üzerinden taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz..
İnsanlar artık günümüzde ödemelerini yapamamaktan ya da aksatmaktan şikâyetçilerdir. Bunun içinde çevresindeki insanlardan borç isterler ancak para bulamadıklarında aksilikler üst üste geleceğinden insanlar sıkıntıya düşmektedirler. Birçok insan borçları yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Kredi kartı borcu olan çiftler neredeyse artık sıkıntı yaşadıklarından boşanmaya kadar gitmektedirler. Sizler bu gibi sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız ve kredi kartı kullanımını doğru olarak gerçekleştiremiyor sanız zaman kaybetmeden bu yöntemler arasından en uygun olanını ve sizin ödemelerinizi düzgün yapmanızı sağlayacak olan yöntemi kullanarak borcunuzu kapatmalısınız.
Bankaların faizlerinden de bu şekilde kurtulmuş olacaksınız. Kredi kartının faydalarından yararlanamamanız sizin için kötü bir durum olmasına karşın borçlarınızı ödeyemeyip daha kötü olmanızdansa kredi kartını hiç kullanmamayı tercih etmelisiniz. Aylık harcamalarınızı bilmeli ve ona göre kendinizi ayarlamalısınız. Hayat şartlarının çok kötü olduğu günümüzde sizlerde sıkıntı yaşıyorsanız zaman kaybetmeden borçlarını kapatma yoluna gitmelisiniz. Çok daha rahat bir hayat yaşamak sizin elinizdedir .

Taksitlendirme Avantajı

Sabit Taksitler

Kredi Kartınızı Taksitlendirdiğinizde Her Ay Bütçenizi Aşan Asgari Ödemeler ile Uğraşmazsınız, Borcunuzun 9 da 1 i Olan Taksit Tutarınızı Ödersiniz.

Taksit Hesaplama

Taksit Hesaplama Bölümünü Kullanarak Ay Sonu Ödeyeceğiniz Taksitlerinizi Baştan net Olarak Bilirsiniz.

Online İşlem

Tksitlendirme İşlemlerinizi Telefonla Online Olarak Kolaylıkla Yapabilme İmkanına Sahipsiniz.

Taksit Kampanyaları